SXT32412BA38-48.000MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT32412BA38-48.000MT
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 12pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Frequency 48 MHz
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
CRYSTAL 48.0000MHZ 12PF SMD