SXT32412CA48-18.432MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXT32412CA48-18.432MT
Ratings -
Frequency 18.432 MHz
Package / Case 4-SMD, No Lead
Load Capacitance 12pF
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
CRYSTAL 18.432MHZ 12PF SMD