SXTHM218FD274-24.576MT
  • Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc.
  • CONEVO NO: SXTHM218FD274-24.576MT
Ratings -
Frequency 24.576 MHz
Package / Case HC-49/US
Load Capacitance 18pF
Size / Dimension 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD