OJJMDLLTNF-200.000000
  • Manufacturer: Taitien
  • CONEVO NO: OJJMDLLTNF-200.000000
  • Package: 8-SMD, No Lead
Parameters
Series OJ-M
RoHS RoHS
Type XO (Standard)
Output LVPECL
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 200 MHz
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
Base Resonator Crystal
Package / Case 8-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 95mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
OSC XO 200MHZ 2.5V LVPECL SMD