PC47EI35-Z
  • Manufacturer: TDK Corporation
  • CONEVO NO: PC47EI35-Z
  • Package: Tray
Parameters
Series E
RoHS RoHS
Gap Ungapped
Width 0.394" (10.00mm)
Finish Uncoated
Height -
Length 1.378" (35.00mm)
Diameter -
Material PC47
Core Type E
Tolerance ±25%
Part Status Active
Inductance Factor (Al) 3.8 µH