XC6810A44J0R-G
XC6810A44J0R-G
  • Manufacturer: Torex Semiconductor Ltd
  • CONEVO NO: XC6810A44J0R-G
Charge Current - Max 25mA
Battery Pack Voltage 4.4V
Voltage - Supply (Max) 28V
Interface -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)