405-RAG28H-CRO
  • Manufacturer: Visual Communications Company - VCC
  • CONEVO NO: 405-RAG28H-CRO
Type LED
Current 16.5mA
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 28V
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/