6S6LS30-CWR
  • Manufacturer: Visual Communications Company - VCC
  • CONEVO NO: 6S6LS30-CWR
  • Package: Bulk
RoHS RoHS
Color Red
Configuration Single
Size / Dimension 0.591" Dia x 1.661" H (15.00mm x 42.20mm)
Can Replace Lamps Multiple Miniature Screw Lamps
Millicandela Rating -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 30V AC/DC
LED LAMP E12 CANDELABRA BASE 30V